O nás


Hyundai Steel Czech s.r.o. patří do ocelové rodiny firmy Hyundai Steel Co. Ltd. Hlavní roli ve společnosti hrají tři výrobní linky – Slitter line, Shear line a TWB line, pomocí kterých se zabezpečuje dělení ocelových svitků. Výroba probíhá v závodě v Nošovicích.

Tvarovatelná jako ocel

Žádný materiál není tak pevný a tvarovatelný jako ocel. Stejně jako naše společnost.  Ohýbáme se podle požadavku trhu, zdokonalujeme naše technologie a neustále se vyvíjíme, zároveň jsme pevní v našich zásadách. Staráme se o lidi i životní prostředí, recyklujeme suroviny a myslíme ekologicky.

Od dceřiné společnosti ke světovému leaderovi

Společnost byla založena v roce 2007. O rok později úspešně proběhla zkušební výroba a začalo se s produkcí naplno. V tom nám mimojiné pomáhají i certifikáty IATF 16949 nebo ISO 45001:2019. Nespokojíme se s málem, proto neustále pracujeme na růstu společnosti. 

Tvoříme hodnoty pevnější než ocel

Hyundai Steel je partnerem s nabídkou těch nejlepších materiálů, které potřebujete na výrobu vašich produktů pomocí nejlepších technologií. Naši zákazníci mohou využívat materiál dle vlastního uvážení a zvyšováním konkurenceschopnosti pak dosahují optimálních výsledků.

Naši zaměstnanci na bezpečném pracovišti neustále usilují o dosáhnutí obchodních cílů, rostou v šikovné profesionály a společně se stáváme mezinárodními hráči v oblasti ocelářského průmyslu a korejské ekonomice.

Společnost Hyundai Steel plní i svou společenskou povinnost v místní komunitě, s dodavateli i partnery, na základě spravedlivé a transparentní konkurenceschopnosti. Hyundai Steel chce tak i nadále tvořit zajímavá a kvalitní pracovní místa.

Hyundai Steel tvoří hodnoty cennější než ocel. Vzájemným rozvojem naší společnosti tak pokračuje ve vytváření nového modelu průmyslového ekosystému.

Spolehněte se na nás i Vy!

Hyundai Steel Czech – společnost postavená na ocelových základech.

Kontaktujte nás

Kontakt